GERnétic - špičková francúzska kozmetika

GERnétic - špičková francúzska kozmetika
  • 07.03.2022
  • Redakcia .

Spoločnosť GERnétic vyvíja a produkuje špičkovú francúzsku ošetrujúcu kozmetiku určenú pre profesionálnu prácu kozmetičiek v salóne a následne pre každodennú domácu starostlivosť o pleť.

Kozmetika GERnétic zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, ošetruje tukové vankúšiky, celulitídu a opuchy dolných končatín, spevňuje a modeluje poprsie a dekolt, zoštíhľuje a formuje postavu. Zároveň rieši problémy, ktoré sa na pokožke môžu vyskytnúť, ako napr. akné, strie, jazvy, ekzémy, popáleniny, lupienka, plesne, varixy a pigmentové škvrny.

salón GERnétic

Zdroj: GERnétic

Filozofia firmy GERnétic je založená na predpoklade, že pokožka odráža vnútorný stav organizmu. Kozmetická starostlivosť nerieši len následky, ale odstraňuje aj vnútorné príčiny problémov. Zakladateľom spoločnosti GERnétic bol dr. Albert Laporte, francúzsky biológ a lekár, ktorý pred vyše štyridsiatimi rokmi založil prvé laboratórium špecializované na bunkovú biológiu so zameraním na starostlivosť o pleť.

Spolupracujte s nami, buďte skvelou profesionálnou Gerneticienne.

Ako a kde sa stať profesionálnou Gerneticienne - https://www.gernetic.cz/nova-kosmeticka

Výhradné zastúpenie kozmetiky GERnétic na Slovensku:

GERnétic Synchro

Zdroj: GERnétic


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní